امروز: شنبه 25 آذر 1396 برابر با 16 دسامبر 2017

آخرين اخبار

رایان

  • سه شنبه, 19 فروردين 1393

سلام، من رایان هستم، یکی از جوانترین فعالان حقوق حیوانات دنیا! من از وقتی توی شکم مادرم بودم توی

عملیات و تظاهراتهای زیادی شرکت کردم ولی دو تا عکس اولی که میبینید مربوط به اولین تظاهرات
رسمی من به صورت "مستقل" و "سر پا" در برابر دامداری صنعتیه! روی بلوزم هم نوشته "حیوانات دوستان من هستند و من دوستانم را نمیخورم." اون موقع من 8 ماهه بودم

r01

و از همان روز شدم عزیز دردانۀ همگروهیهای مادرم و حالا همه
دوست دارند من هم باهاشون باشم. مادر من یک فعال حقوق حیواناته و چند ساله که وگانه، قبلش هم گیاهخوار بود. او در دورۀ بارداری و شیردهی هم وگان بود. با این حال هربار که مرا برای معاینات مخصوص کودکان پیش دکتر میبرد، دکتر بهش میگفت "این که باز رکورد زده! چی میدید این بچه بخوره اینقدر قد میکشه؟" مادر من کار خاصی نکرده، توی دوران بارداری و شیردهی فقط مراقب ب 12 و امگا 3 بود و سعی میکرد سالمتر و متنوعتر غذا بخوره.

r02

 

او کمی از تغذیه سر در می آره و حتی یک ذره هم نگران تغذیۀ وگان خود در دوران بارداری نبود. امروزه هر روز هزاران بچه سالم مثل من از مادران وگان به دنیا می آیند، مادرانی که علاوه بر آنکه مراقب سلامتی خود و بچه هایشان هستند مراقب هستند که باعث ظلم به مادران و بچه های دیگر و از جمله حیوانات نشوند. از وقتی من به دنیا آمدم، با اینکه خیلی شیطونم، مادرم با انرژی و ارادۀ بیشتری برای حقوق حیوانات مبارزه میکنه چون حالا حتی بیشتر از قبل به رنج مادران و کودکان حیوانات فکر میکنه. او میگه موقعی که من به دنیا می آمدم او به حیوانات بیچاره ای فکر میکرده که بعد از تحمل 9 ماه حاملگی و درد زایمان اجازه ندارند حتی چند روز با بچه هاشون بگذرانند و بچه هاشونا ازشون میدزدند و شیری را که قرار بوده بچه هاشون بخورند میدوشند تا آدمها بخورند. من هم دلم میخواد انسان خوبی بشم و تا جایی که در ارادۀ منه باعث آزار و اذیت هیچ انسان یا حیوانی نشم...خب بسه دیگه، خیلی حرف زدم. خانم آرایشگر داره موهامو کوتاه میکنه که شیک بشم. به زودی دوباره تظاهرات داریم. راستی، من عاشق حیواناتم.

3130 بازدید
رای دادن به این مورد
(7 رای)
منتشر شده در کودکان گیاهخوار
کد خبر: 1003
مجموعه های بیشتر: « Jay

ارسال نظر