امروز: دوشنبه 30 بهمن 1396 برابر با 19 فوریه 2018

آخرين اخبار

آنچه تولید کنندگان لبنیات نمیخواهند بدانید...

  • سه شنبه, 14 خرداد 1392
  • نوشته شده توسط 

برای دهه ها، شرکت های تبلیغاتی استخدام شده از جانب صنعت تولید گوشت گوساله و لبنیات، کمپین های چند میلیون دلاری به راه انداختند تا القا کنند محصولات لبنی تولید شده از گاوهای شاد (happy cows) سلامت و تندرست است.
 این کمپین ها غالبا تصاویری کارتونی از گاوهایی را به نمایش میگذارند که معصومیتی کودکانه را در اطراف این صنعت و محصولات آن القا میکند.
 با گذشت زمان، خریدار عام محصولات لبنی را با احساسات مثبت در رابطه با کودکی و خانواده مرتبط می یابد.
 در سال های اخیر، برخی سازمان های حامی حیوانات شروع به گسترش این ایده کرده اند که راه هایی برای استفاده و کشتار گاوهای شیری و فرزندانشان وجود دارد که "با شفقت" و حتی تایید و برچسب گذاری شده به عنوان "انسانی" باشد.
 تصویر مزرعه ی قدیمی مک دونالد که مدت ها از جانب سازمان های حامی حیوانات به عنوان یک افسانه ی بازاریابی لو رفته بود، اکنون توسط برخی از همان سازمان های حامی حیوانات ترویج می شود.
 در نشریه ی یکی ازهمین سازمان های معروف مدافع حیوانات که برچسب های "انسانی" را ترویج میکند ادعا کرده که این حیوانات "بهترین زندگی و مرگ ممکن میان حیوانات مزرعه را دارند" و اینکه "آن ها طوری زندگی می کنند که در مزرعه ی قدیمی مک دونالد زندگی می کرده اند"
 از آنجایی که هم صنعت و هم برخی سازمان های حامی حیوانات محصولات لبنی و گوشت گوساله ی انسانی (humane) را تبلیغ می کنند، افکار عمومی قانع شده که محصولات تولیدی از عملیاتی که "با حیوانات درست رفتار می کنند" واقعا بطور تمام و کمال تندرست هستند.

ادامه در
 

http://forum.vegankind.ir/forum17/thread442.html

4852 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در مطالب ویژه
کد خبر: 284

ارسال نظر