امروز: شنبه 04 آذر 1396 برابر با 25 نوامبر 2017

آخرين اخبار

Bryan Adams، نود و نه درصد وگان

  • سه شنبه, 14 خرداد 1392

اگرچه Bryan Adams اصالتا کاندایی است ، اما شهرت و آوازهء این موسیقی دان، آهنگ ساز و خواننده بسیار فراتر از کاناداست .

15 بار کاندید دریافت جایزهء Grammy شدن ، دستاورد کوچکی نیست! دریافت جایزهء برترین اهنگ ساز از طرف Mtv، دریافت جایزهء Golden Globe award و Academy Award تنها بخشی از دستاوردهای Bryan Adams هستند.

اما موسیقی تنها بخشی از علائق Bryan است. حیوانات از مهمترین علائق و عشق او در زندگی بوده و از همین روی او همیشه برای اشاعهء فرهنگ احترام به حقوق حیوانات فعالیت کرده ، و سالانه هزاران دلار از ثروت خود را در همین راستا مصرف می کند.

به بهانهء سفر اخیر Bryan Adams به هند ، سازمان پتا (واحد هندوستان) مصاحبهء کوتاهی با اون ترتیب داده که در زیر به بخشی از آن اشاره می کنیم:

PETA India : آقای Adams، لطفا به ما بگویید که چرا به نظر شما اهمیت دارد که در زمینهء حقوق حیوانات فعال باشیم؟

Bryan Adams : یک دوستدار و حامی واقعی حیوانات هرگر حیوانات را نمی خورد و همیشه درصدد کمک به حیوانات در رنج است. اگر ما ادعای این را داریم که دوستدار حیوانات هستیم، باید از خود شروع کنیم.

PETA India : چه مدت است که گیاهخوارید؟

Bryan Adams : من از سال 1988 گیاهخوار هستم. البته از مدت ها پیش از آن استفاده از لبنیات را کاملا قطع کرده بودم. الآن که با شما صحبت می کنم میتونم بگم 99 درصد وگان هستم.

PETA India : وگان بودن چه احساسی را از حیث فیزیکی به شما منتقل می کند؟

Bryan Adams : از همان لحظه ای که تصمیم بگیرید مسیر زندگی تان را تغییر دهید و دست از استفاده از محصولات حیوانی بردارید ، تغییرات مثبت فیزیکی را در خود احساس خواهید کرد. بهترین احساس من زمانی بود که برای مدت یک سال و نیم خامگیاهخوار شده بودیم و از هیچگونه محصول پختنی استفاده نمی کردم. نمی تونم براتون توصبف کنم چه احساس دلنشین و خوبی داشتم. حس سبکی و سرزندگی. حالا مدتی است که غذاهای گیاهی پختنی را دوباره به رژیم خود اضافه کرده ام ، اما هنوز بیش از 70 درصد از کل خوراک من را میوه ها ، سالادها و مغزها تشکیل می دهند.

PETA India : میشه لطفا نظرتون در مورد استفاده از چرم را برای ما بگید ؟

Bryan Adams : من دیگه هرگز هیچگونه چرمی نخواهم خرید . اما هنوز چندتایی پالتوی چرمی و چند جفت چکمه که با آنها همخوانی داشته باشه دارم که متعلق به دوران قدیم هستند. برای همین هم بود که به شما گفتم 99 درصد وگان هستم نه صددرصد !

PETA India : غذای مورد علاقهء شما؟

Bryan Adams : مخلوط سیزیجات تندوری . بروکلی پخته شده در اجاق. فوق العادست!

http://forum.vegankind.ir/forum73/thread1177.html

2842 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در مصاحبه
کد خبر: 289

ارسال نظر