امروز: جمعه 24 آذر 1396 برابر با 15 دسامبر 2017

آخرين اخبار

Jay

  • جمعه, 31 خرداد 1392

مادرش در باره او می گوید::جی در ابتدای تولد3/5 کیلوگرم و قدش حدود 50 سانتی متر

بود . او از دوران بارداری ( شروع رشدش به عنوان یک جنین ) گیاهخوار وگن بوده است . و تا به حال مریض نشده است ( حتی گرفتگی بینی ) ، به نظر می رسد که این مسئله بسیار نادر باشد .

غذاهای دلخواه او عبارتند از کلم بخارپز شده به همراه دانه های کنجد ، شیر سویا ، نان های پخته شده از غلات با کره گیاهی یا کره بادام زمینی ، موز ، نان ذرت ، آووکادو و بیشتر از همه او عاشق شیر نارگیل است .
رشد و پیشرفت او بسیار عالی بوده است و پزشک متخصص اطفال او هیچ نگرانی در مورد رژیم گیاهی او ندارد ( و در واقع کاملا گیج شده است که چرا جی تا به حال بیمار نشده است ) . جی هم اکنون ثابت کرده که عاشق حیوانات است و خیلی سریع با دو سگ ما دوست شد ، آنها طوری با او رفتار می کنند که انگار جی بچه خود آن ها است .
من مطمئن هستم که این رژیم غذایی نه تنها سالمترین انتخاب برای - جی - است (به خصوص با توجه به بیماری های همه گیری که کودکان در بیشتر مواقع با آن ها درگیر هستند ) بلکه من شاهد به وجود آمدن ارتباطی عمیق هستم ، " حس همراهی در جی " و وقتی او متقابلا با دیگران رفتار می کند متوجه می شوم که این رفتارهای مناسب به چیزی که او می خورد ربط دارد ........ و همچنین به چیزی که او نمی خورد .

jay

حالا جی چهار ساله است و همچنان در حال پیشرفت در مسیر رژیم غذایی گیاهی می باشد . او تا به حال فقط یک بار بیمار شده است (در حالی که او اغلب اوقات در کنار کودکان بیمار است ) . همچنین او از هم اکنون به یک طرفدار حقوق حیوانات تبدیل شده و به برگزاری سیرک حیوانات در شهر آستین در تگزاس به همراه ما اعتراض کرد . جی - به جای شیر حیوانی عاشق شیرهای دیگری مانند شیر سویا ، برنج و انواع دیگر شیرهای بدست آمده از مغز دانه ها می باشد که در تمامی فروشگاه های غذایی موجود هستند . ما همواره در تلاش هستیم تا رفتارهای گیاهخواری را در کنار دیگر رویدارهای غیر گیاهخواری قرار دهیم تا جی احساس نکند که در جامعه تنها مانده است .
زمان در حال تغییر است و من دوست دارم به این فکر کنم که این گیاهخوار جوان با نمونه بودن برای نسل آینده اش به هدایت این شیوه زندگی کمک خواهد کرد

2670 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در کودکان گیاهخوار
کد خبر: 376
مجموعه های بیشتر: « William رایان »

ارسال نظر