امروز: دوشنبه 27 آذر 1396 برابر با 18 دسامبر 2017

آخرين اخبار

مرکز جایگزین های آزمایشات حیوانی

  • سه شنبه, 16 مهر 1392
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

مرکز جایگزین های آزمایشات حیوانی دانشگاه جانز هاپکینز از سال 1981 برای یافتن شیوه های جدید جهت جایگزین سازی بکارگیری حیوانات آزمایشگاهی در آزمایشات، کاهش تعداد حیوانات مورد آزمایش قرار گرفته و بهبود آزمایشات ضروری با هدف حذف درد و رنج، با دانشمندان کار کرده است.

 

مرکز جایگزین های آزمایشات حیوانی دانشگاه جانز هاپکینز (CAAT)، از سال 1981 برای یافتن شیوه های جدید جهت جایگزین سازی بکارگیری حیوانات آزمایشگاهی در آزمایشات، کاهش تعداد حیوانات مورد آزمایش قرار گرفته و بهبود آزمایشات ضروری با هدف حذف درد و رنج، با دانشمندان کار کرده است.

CAAT با پشتیبانی از ایجاد، توسعه، معتبرسازی و بکارگیری جایگزین های حیوانات در پژوهش، آزمایشات ایمنی محصول و آموزش، دانش انسانی را ترویج میدهد. این مرکز در زمره ی گروه های فعال قرار نمیگیرد بلکه قصد دارد از طریق همکاری با دانشمندان در صنعت، دولت و تحصیلات تکمیلی برای یافتن راه های جدید جایگزین سازی روش های حیوانی با روش های غیر حیوانی، کاهش تعداد حیوانات لازم یا بهبود روش ها به نحوی که برای حیوانات درگیر، کمتر دردناک یا پرتنش باشند، تغییر ایجاد نماید.

CAAT همچنین، altweb، یک انباره ی جهانی از جایگزین های آزمایشات حیوانی را اداره کرده و یک بلاگ خبری عمومی از حیوانات به نام A Bounless Ethic را منتشر مینماید.

 

ترجمه: فاطمه ن. (ایرانیان مخالف آزمایش روی حیوانات)

منبع: en.wikipedia.org


 Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health

2361 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در آزمایش روی حیوانات
کد خبر: 809

ارسال نظر