امروز: پنج شنبه 28 دی 1396 برابر با 18 ژانویه 2018

آخرين اخبار

Derek Tresize ،درک ترسایز

  • پنج شنبه, 18 مهر 1392
  • نوشته شده توسط 

Derek Tresize "درک ترسایز" برای اولین بار در سن 19 سالگی رژیم غذایی بر پایه گیاهی را آغاز کرد

، درست زمانی که او شروع به مطالعه تاثیرات وسیع گیاه خواری بر روی
سلامت و تحقیقات کارهای انجام گرفته در این زمینه توسط دکتر کولین کمبل ، جوئل فورمن ، کالدول اسلستین و چندین محقق و پزشک برجسته دیگر نمود .

DEREK

در کل دوران دبیرستان و دانشگاه ، "درک "در انواع زیادی از ورزش ها و فعالیت هایی مانند فوتبال ،، مسابقات دو میدانی ، وزنه برداری ، هنر های رزمی ، شنا ، غواصی و کایاک رانی شرکت داشت . وقتی او رژیم غذایی خود را به رژیم گیاه خواری تغییر داد ، متوجه شد که اجرای او در ورزش های مختلف پیشرفت کرده و بهتر شده است و به همین دلیل شروع به ترویج این رژیم غذایی در میان اطرافیان و دوستان خود کرد .
پس از دریافت لیسانس زیست شناسی ، "درک" به عنوان مدیر آموزش های شخصی در باشگاه گلد شهر ریچموند ورجینیا کار می کرد تا رژیم غذایی ، تناسب اندام و در کل سلامت خود را بهبود ببخشند .
او به عنوان فردی معلم و کارشناس در زمینه تغذیه گیاهی و سلامتی مورد تایید انجمن ورزش آمریکا و بنیاد کولین کمبل و دانشگاه کورنل می باشد .

درک به مدت 10 سال به ورزش وزنه برداری و در 5 سال گذشته به طور منظم به بدنسازی مشغول بوده است . او از سال 2009 در منطقه ریچموند مدل بدنساز بوده است .و در لیست نیمه فینالیست های سال 2011 بدنسازی در بین 20 نفر برترحضور داشته است و بعد از تابستان 2011 به فکر رقابت در اولین مسابقه بدنسازی رسمی خود است .
او همیشه در حال تبلیغ شیوه تغذیه گیاهخواری بوده و قصد دارد با شناختی که از ورزش بدنسازی دارد روش تغذیه گیاهی و تاثیرات مثبت آن بر بدنسازی را توسعه دهد.

http://forum.vegankind.ir/forum34/thread2576.html#post8750

2961 بازدید
رای دادن به این مورد
(1 رای)
منتشر شده در ورزشکاران گیاهخوار
کد خبر: 810

ارسال نظر