امروز: دوشنبه 30 بهمن 1396 برابر با 19 فوریه 2018

آخرين اخبار

آلیشیا سیلوراستون Alicia Silverstone

  • جمعه, 13 دی 1392

مثل بیشتر مردم ، من نیز همیشه گیاه خوار نبوده ام ولی همواره عاشق حیوانات بوده ام..

 

( متولد 4 اکتبر 1976 )
نویسنده و بازیگر آمریکایی 
" من کسی هستم که حتی حالا هم عاشق طعم گوشت هستم ... من عاشق غذا خوردن بوده و به غذا خیلی اهمیت می دهم ولی می دانم برای اینکه بتوانم در آینه به خودم نگاه کنم و برای اینکه در درجه اول یک انسان خوب  باشم ، باید گوشت را کنار بگذارم . چطور می توانم خود را انسانی تصور کنم که به دنیای اطراف خود اهمیت می دهد و در عین حال هنوز مسئول زجر کشیدن دیگر موجودات باشم ؟
... تولید  و پرورش حیوانات بزرگ ترین هولوکاستی است که در حال حاضر اتفاق می افتد ، چون این کار دارای مجوز نیز می باشد .
 
" مثل بیشتر مردم ، من نیز همیشه گیاه خوار نبوده ام ولی همواره عاشق حیوانات بوده ام . اگر شانس این را پیدا کنید که یک گاو ، خوک ، بوقلمون و یا بز را از نزدیک ببینید ، خواهید دید که آن ها به بانمکی و زیبایی سگ ها و گربه های شما هستند و اینکه آن ها نیز می خواهند زندگی کرده و عشق و دوست داشتن را احساس نمایند . آن ها درد را دوست ندارند . هنوز هم وقتی یک استیک را می بینم بسیار ناراحت و بیمار می شوم چون بلافاصله سگ ام را می بینم و یا به یاد گاوهای زیبا می افتم  .

من به مدت 10 سال است که گیاه خوار می باشم و این مهمترین و مفیدترین تصمیمی بوده است که تا کنون در زندگی ام گرفته ام . از نظر فیزیکی تاثیر آن بی نظیر بوده است . وقتی گیاه خواری را شروع کردم وزن خود را کم کرده و به وزن ایده ال خود رسیدم ، ناخن هایم قوی تر شد و پوست من درخشان تر از همیشه شد . من احساس بسیار خوبی دارم و حالا بسیار زیباتر و سرحال تر از 11 سال پیش به نظر می آیم .
گیاه خوار بودن واقعا راز شادی و آرامش زندگی من است . من از نظر فیزیکی و روحی بسیار بهتر از چیزی هستم که می توانستم تصور کنم چون می دانم که با انتخاب های ساده در شیوه زندگی ام هرکاری را برای کم کردن درد و رنج حیوانات انجام داده ام ، مانند گیاه خوار شدن ، نپوشیدن لباس هایی که  با استفاده از حیوانات تهیه می شوند ( مثلا از پشم یا چرم حیوانی ) ، و خرید کردن ار شرکت هایی که هرگز محصولات و یا دیگر مواد خود را بر روی حیوانات امتحان نمی کنند .

1426 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
کد خبر: 889

ارسال نظر