امروز: یکشنبه 26 آذر 1396 برابر با 17 دسامبر 2017

آخرين اخبار

برندان بریزر ، brendan brazier

  • سه شنبه, 20 اسفند 1392
  • نوشته شده توسط 


ورزشکار کانادایی دارای مقام های متعدد در رشته های ورزشی استقامتی ، نویسنده ، گیاهخوار ویگن و

تولید کننده محصولات گیاهی.

( متولد 1 مارس 1975 در ونکوور ، بریتیش کلمبیا ) 


حرفه ورزشی
بریزر قهرمان مسابقات "آیرون من،Ironman" می باشد.( 2004 – 1998 مسابقه ای سه گانه متشکل از دو ، شنا ، دوچرخه سواری )
او قهرمان ورزش های سه گانه در مسافت المپیکی ، به نام هایHalf Ironman و full Ironman بود و دو بار رکورد Bigfoot را شکسته و دو بار نیز قهرمان مسابقات 50 کیلومتر کانادا در سال های 2003 و 2006 شد .


محصولات غذایی
او خط تولید گیاهی محصولات غذایی و مکمل ها را به بازار عرضه کرد و چندین بار برنده جوایز صنعت غذای سالم شد .
بخش از سخنرانی بریزر قسمتی از برنامه ای آموزشی برای برنامه ای رسمی در دانشگاه کرنل را تشکیل می داد و از طریق بخش آنلاین دانشگاه ، eCornell ، قابل دسترس می باشد . سخنرانی او با عنوان "The Plant-Based Diet and Elite Athleticism" بر اساس نوشته های کتابهایش بود.


تور Students for Sustainability
بریزر به عنوان سخنران اصلی در بزرگترین تور زیست محیطی کانادا در اکتبر 2008 به سرتاسر کانادا سفر کرد . تور Students for Sustainabilityفاصله بین سنت جونز ، نیوفاندلند تا ویکتوریا ، بریتیش کلمبیا را پیمود . این تور در 21 دانشگاه توقف کرد و دیوید سوزوکی ، استفان لوئیز و مائود بارلو در آن دانشگاه ها در مورد موضوعات عمومی محیط زیست صحبت کردند و بریزر از تاثیر قابل توجه تولید مواد غذایی خام بر محیط زیست صحبت کرد .


جوایز
او در لیست 40 نفره زیر 40 سال تاثیرگذارترین افراد در صنعت سلامت که توسط سایت تجارت غذای طبیعی مشخص می شود قرار دارد ، بریزر همچنین دوبار نامزد دریافت جوایز خدمات نوآورانه برای ایجاد خط تولید Vega می باشد . او در سال 2007 عنوان سخنرانان اصلی در کنفرانس سالانه جامعه انسانی ایالات متحده امریکا را دریافت کرد .
در رای گیری سال 2009 که توسط مجله VegNews برگزار می شد ، از طرف خوانندگان مجله به عنوان "محبوب ترین ورزشکار گیاه خوار" شناخته شد .


کتاب ها
The Thrive Diet (2007)
Thrive Fitness (2009)
Thrive Foods: 200 Plant-Based Recipes for Peak Health (2011)

4779 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
منتشر شده در بیوگرافی
کد خبر: 967

ارسال نظر